Upominkowe Vouchery

PODARUJ BLISKIEJ OSOBIE WYJĄTKOWY I NIEPOWTARZALNY PREZENT –  DOŚWIADCZENIE, KTÓRE ZBLIŻY JĄ DO WYMARZONEGO CELU LUB POMOŻE ZBUDOWAĆ WEWNĘTRZNE SZCZĘŚCIE.

Kochani, zbliża się magiczny czas Świąt. Bardzo często oprócz zdrowia życzymy również szczęścia i spełnienia marzeń…

Wyobraź sobie, że dajesz komuś prezent, który realnie przybliży go do spełnienia jego marzeń, celów, pomoże konstruktywnie rozwiązać istniejący problem, będzie dodatkowym wsparciem lub będzie kolejnym krokiem w stronę spełnienia lub szczęścia. Możesz tym wyjątkowym, ale też niezwykle praktycznym prezentem, obdarować zarówno nastolatka, jak też osobę dorosłą. Unikatowy VOUCHER można wykorzystać na sesje indywidualne oraz na warsztaty. Jeden UPOMINKOWY VOUCHER to jedna indywidualna sesja coachingowa dla dorosłych, sesja pedagogiczna dla młodzieży lub uczestnictwo w warsztacie. Z okazji Świąt VOUCHER wart 150 zł jest dostępny za jedyne 100 zł. Ten niepowtarzalny prezent możemy wysłać Ci drogą elektroniczną do samodzielnego wydrukowania lub pocztą/kurierem w specjalnie zapakowanej paczce z życzeniami od Ciebie (do ceny Vouchera dodawana jest cena wysyłki pocztą lub kurierem). Jeśli wybierzesz kuriera do naszej wyjątkowej paczki dołączamy również balon na hel, który symbolizuje lekkość, tak by obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo. A może masz ochotę sprawić sobie wyjątkowy prezent samemu sobie?

Jeśli jesteś zainteresowany tym nieszablonowym prezentem napisz wiadomość na messengerze Rytm Rozwoju lub napisz maila na j.szarmach@rytmrozwoju.com

W treści napisz:

– dla kogo ma być prezent (imię i nazwisko)

– sposób dostawy (samodzielny wydruk, poczta, kurier)

– adres wysyłki

Z całego serca życzę Wam abyście potrafili sprawić, że inni czują się przy Was słuchani, wystarczający i kochani i abyście Wy obdarzali siebie akceptacją, miłością i szacunkiem. Wszystkiego, co najlepsze, dla Was! Dziękuje, że jesteście!