Trening mentalny dla nastolatków

TRENING MENTALNY DLA NASTOLATKÓW

– redukcja stresu, radzenie sobie z tym, co trudne, zrozumienie i zarządzanie emocjami, poznanie, zrozumienie i usłyszenie siebie, skuteczne osiąganie celów.

Kochani Rodzice,

Powoli kończy się czas wakacji. Dla wielu z Was i Waszych dzieci był to nie tylko czas odpoczynku, ale niekiedy również dużego stresu i wielu wyzwań związanych z sytuacją podwójnych roczników, wynikającą ze zmian polityki oświatowej. Tym bardzie kłaniam się w pas tym wszystkim Rodzicom, którzy wystali Niagarę własnych emocji i emocji swoich dzieci.

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. Nas i nasze dzieci czeka ogrom wyzwań z tym związanych. Badania jasno pokazują, że ci którzy lepiej radzą sobie ze stresem, mają ze sobą dobry kontakt, rozumieją siebie i swoje emocje mają lepsze wyniki w nauce, są bardziej zmotywowani, odporniejsi na stres i mają wyższy poziom satysfakcji w życiu.

W związku z tym serdecznie zapraszam Nastolatków na kameralny warsztat, który wyposaży naszą młodzież w narzędzia na miarę XXI wieku. Warsztat zawiera elementy treningu mentalnego wykorzystywanego przez olimpijczyków, elementy maindfullness, psychologii i coachingu.

W atmosferze szacunku, zabawy i zaufania w praktyczny sposób będziemy uczyć się kluczowych dla młodego człowieka kompetencji i umiejętności.

Co zyska Twoje dziecko:

– nauczy się rozpoznawać, rozumieć i zarządzać swoimi emocjami

– będzie wiedziało co robić w sytuacjach dla niego stresujących

– będzie bardziej empatyczne dla siebie i innych

– będzie w lepszym kontakcie ze sobą

– będzie bardziej zmotywowane

– nauczy się czerpać radość z wyzwań, nawet tych trudnych

– nauczy się wyznaczać cele i świadomie budować strategie

– będzie spokojniejsze, bardziej osadzone w sobie

W cenę warsztatu wliczone są dodatkowe dwie sesje indywidualne dla każdego uczestnika w celu ugruntowania zdobytych umiejętności lub pracy z dowolnym tematem według potrzeb. Sesje są do wykorzystania w najdogodniejszym terminie dla uczestnika przez rok od daty odbycia się warsztatu.

Warsztaty poprowadzi Joanna Szarmach – pedagog z 16-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą ze środowisk trudnych. Założycielka Rytmu Rozwoju. Certyfikowany trener i coach. Mentor w Fundacji Metapomoc.
Praktyk i Master NLP. Praktyk Soul Body Fusion®. Propagatorka Rodzicielstwa Bliskości. Pasjonatka ludzkich historii.

„Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Przez 15 lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych. To grupa, która z racji bardzo trudnej sytuacji życiowej, musi często mierzyć się z sytuacjami przerastającymi niejednokrotnie dorosłego człowieka. Obserwując tych młodych ludzi, ich potrzeby, a także ich rówieśników w szkołach, rozumiem i wiem, jakich narzędzi potrzebują by lepiej/łatwiej radzić sobie w życiu.

Na podstawie tych obserwacji i wniosków zbudowałam mój warsztat do udziału, w którym zapraszam twoje dziecko.”

 

 

Kup Bilet na evenea.pl

Kiedy?

31.08.2019 r. Od 10.00 do 14.00

Dla kogo?

Młodzież w wieku od 13 do 18 lat

Gdzie?

Gdańsk – Wrzeszcz

ul. Słowackiego 19/11

(Garnizon)

Cena?

290zł (w cenie warsztat +2 sesje indywidualne) do 25.08.2019 r. do godziny 20.00

350 zł (warsztat + 2 sesje indywidualne) po 25.08.2019 r. po godzinie 20.00

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatu, jeśli nie zbierze się grupa.