Sesja indywidualna

Wierzę, że wszystkie odpowiedzi i rozwiązania są w Tobie! Moim zadaniem – przywilejem jest Ci towarzyszyć w tej drodze i za pomocą odpowiednich narzędzi wydobywać wszystko to, co jest Ci potrzebne, a o czym po prostu zapomniałeś/aś.

Więc jeśli jesteś na tzw. „zakręcie życiowym” – nie wiesz czy założyć własną firmę czy zostać na etacie, zostać w związku czy się rozejść, masz wrażenie, że wciąż przyciągasz nieodpowiednich facetów/kobiety, chcesz lepiej dogadywać się ze swoim partnerem, dzieckiem, teściową lub po prostu chcesz być w życiu skuteczny/skuteczna, osiągać wyznaczone cele, podnieść jakość swojego życia, itp. – ZAPRASZAM!

W większości ludzie na pytanie czego chcą – odpowiadają, że chcą być szczęśliwi. Dla jednych szczęściem będzie jeśli w końcu znajdą swoją miłość, dla innych podróż dokoła świata czy awans w pracy, jeszcze inni chcą być zdrowi lub po prostu przestać się bać. To wszystko to tak zwane szczęście warunkowe – zakładamy , że będziemy szczęśliwy jeśli zostaną spełnione pewne warunki. Ja bardzo chętnie pracuję na konkretnych celach – mierzalnych i sprawdzalnych, jednocześnie dbam, by moi klienci odnaleźli w sobie szczęście wewnętrzne, które jest niezależne od okoliczności. Nie znaczy to, że chodzą uśmiechnięci 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, bo to nie byłoby zdrowe.

Jak mówi OSHO w życiu jest czas radości i czas smutku, i ta równowaga jest dla nas bardzo ważna.
Więc co znaczy wewnętrzne szczęście? Przede wszystkim to zgoda i akceptacja na wszystko, co nas w życiu spotyka. Przeświadczenie, że nawet bardzo ciężkie i bolesne doświadczenia są dla nas.

Są elementem czegoś większego, co ma nam posłużyć. Często będąc w trudnym doświadczeniu
nie dostrzegamy tego, dopiero po czasie. Np. zwalniają Cię z pracy, wydaje Ci się, że to koniec świata a jakiś czas później uświadamiasz sobie, że dzięki temu masz swoją wymarzoną pracę, w której poznałaś swoją miłość – nigdy nie widzimy całości. Jak to mówił S. Jobs: musimy zaufać, że kropki połączą się.

Cena 90 minutowej  sesji 300zł
Cena pakietu 4 sesji 1000 zł