O Mnie

„Głęboko wierzę, że wszystkie rozwiązania i odpowiedzi są w nas.”

Joanna Szarmach

Od 18 lat pasjonuję się człowiekiem i jego rozwojem, tym co pozwala mu wprowadzać nowe jakości do życia. Ciągły rozwój, podnoszenie kompetencji  i znajdowanie nowych skutecznych narzędzi do pracy ze sobą i z klientami, przerodziło się w chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniami z jeszcze szerszym gronem odbiorców. W ten sposób powstał mój kanał na You Tube, gdzie stwarzam przestrzeń do prowadzenia wartościowych, wnoszących rozmów i  wywiadów z terapeutami, specjalistami z dziedziny  biznesu czy zdrowia.

Pracuję warsztatowo i indywidualnie ,  zarówno z dorosłymi, jak i nastolatkami.

* POMAGAM RODZICOM OSIĄGNĄĆ SATYSFAKCJONUJĄCE RELACJE Z ICH DZIEĆMI ZA POMOCĄ POROZUMIENIA BEZ PRZEMOCY.
* POMAGAM KOBIETOM BUDOWAĆ WEWNĘTZRNY DOBROSTAN DZIĘKI NARZĘDZIOM TERAPEUTYCZNYM I ELEMENTOM TRENINGU
MENTALNEGO.
* POMAGAM PAROM WYCHODZIĆ Z KRYZYSÓW I BUDOWAĆ SATYSFAKCJONUJĄCE RELACJE ZA POMOCĄ MEDJACJI ORAZ ROZPOZNANIU PRACUJĄCYCH W PARZE SCHEMATÓW.

Na każdego patrzę całościowo z pełnym szacunkiem do tego, gdzie teraz jest i dokąd zmierza. W pracy korzystam z Terapii Systemu Wewnętrznej Rodziny(IFS), Porozumienia Bez Przemocy(NVC), Programowania Neurolingwistycznego (NLP), Techniki Emocjonalnej Wolności(EFT),Treningu Mentalnego i wielu innych, jednak kluczowe jest dla mnie podążanie za klientem i indywidualne dostosowywanie form pracy i technik.  Pracując z klientem bazuję na bardzo szerokim spektrum narzędzi terapeutycznych, jakie znam.

Zarówno w pracy nad samą sobą, jak i w pracy  z klientami praktykuję holistyczną metodologię oraz pracę w oparciu o 4 filary: CIAŁO, UMYSŁ, EMOCJE I DUSZĘ.

Kryzysy, konflikty, straty, utknięcia postrzegam jako element życia. Lekkość jest brakiem oporu na to, co nas spotyka i kompetencją przyjrzenia się temu jaką informację dla nas niesie. I w tym mogę Ci pomóc by wyjść w nowe jakości życia.

Bardzo chętnie pracuję także z młodzieżą, zarówno z tym, co dla nich trudne, jak i poszerzając ich kompetencje oraz umiejętność samoregulacji.

Praca z ludźmi daje mi ogromną radość i satysfakcję. Zawsze wkładam w to całe serce. Jeśli tu jesteś, zrobiłeś/aś pierwszy krok, czas  na kolejny…

Założycielka Rytmu Rozwoju. Ukończyła Studium Komunikacji w oparciu o Porozumienie Bez Przemocy oraz Studium Mediacji. Certyfikowany Trener Sztuki Charyzmy i Wystąpień Publicznych. Certyfikowany Praktyk, Master i Coach Neurolingwistycznego Programowania. Ukończyła szkolenie Business Practitioner w Instytucie Neurointeligencji (zakres negocjacji, komunikacji otwartej, sprzedaży). Certyfikowany Social Media Manager.Certyfikowany Praktyk Soul Body FUSION.

Pedagog z 17 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła liczne kursy terapeutyczne, m.in. z zakresu terapii ofiar i sprawców przemocy, osób wykorzystywanych seksualnie, psychoterapii dzieci i młodzieży z objawami psychosomatycznymi, terapii dzieci agresywnych, zarządzania czasem i panowania nad stresem, pomoc psychologiczną dla dzieci z problemami alkoholowymi

Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu Self- Reg.

Prywatnie partnerka, mama dwójki cudownych dzieci, pasjonatka ruchu: joggingu po lesie w asyście ukochanego psa husky, miłośniczka tańca, fitnessu i jogi…