O Mnie

„Moją misją jest jednanie ludzi w sobie i ze sobą”

Joanna Szarmach
Nazywam się Joanna Szarmach i pomagam ludziom uwolnić energię zablokowaną w konfliktach. Wierzę, że konflikt jest naturalną częścią życia i może być naszą trampoliną do wzrostu, harmonii i spełnienia lub ciężarem, który pozbawi nas energii i radości do życia.
Doświadczenia prywatne i zawodowe dały mi umiejętności oraz kompetencje do przeprowadzania ludzi przez głębokie procesy pracy z podświadomością rodzin poprzez mediacje oraz zespołów czy większych grup ludzi poprzez Kręgi Naprawcze. Krok po kroku od konfliktu do porozumienia, co z kolei uwalnia ogromną energie i potencjał, która może działać w jednym kierunku- dla wyznaczonego dobra, celu tego czego chcesz doświadczać.
Jestem pedagożką, wykładowczynią, certyfikowaną mediatorką w nurcie Porozumienia Bez Przemocy oraz terapeutką łączącą w swojej pracy wiele narzędzi takich jak; NLP (Neurolingwistyczne Programowanie), IFS (Internal Family System), EFT ( Technika Emocjonalnej Wolności), tradycyjną wiedzę z psychoterapii oraz fizykę kwantową.
POZWÓL MI ZROZUMIEĆ I POZNAĆ TWOJE KONFLIKTY WEWNĘTRZNE LUB ZEWNĘTRZNE I ODZYSKAĆ WEWNĘTRZNY SPOKÓJ ORAZ SPEŁNIENIE.
Jeśli rozważasz współpracę umów się na bezpłatne 30 minutowe konsultacje!
Tam ustalimy plan działania w zależności od tego z czym się mierzysz.
Nie musisz w żaden sposób przygotowywać się do tej rozmowy – ja wiem jakie pytania zadać. Nie obawiaj się też oceny – nic, co ludzkie nie jest mi obce a ja nie mam żadnego prawa ani pomysłu Cię oceniać.
Zależy mi by moi klienci czuli się bezpieczni, zaopiekowani, wiedzieli, że nie muszą obawiać się oceny i mogą liczyć na optymalny efekt transformacji.