KRĄG KOBIET – SZCZĘŚLIWA I SPEŁNIONA!

KRĄG KOBIET – TWORZYMY MAPĘ SZCZĘŚLIWEJ I SPEŁNIONEJ!
Kochane Kobiety, nadchodzi Nowy Rok, a wraz z nim kolejne wyzwania, plany i marzenia. Zadbajmy, aby nadchodzący czas był dla nas pełen szczęścia i spełnienia. Aby postanowienia noworoczne nie były pustą obietnicą. Może już czas stanąć za sobą? Czy chcesz z pełną szczerością wobec siebie i innych powiedzieć, że świadomie pracujesz nad swoim szczęściem i spełnieniem?
Jeśli tak, z całego serca zapraszam Cię do wyjątkowego KRĘGU KOBIET, wśród których zwiększysz swoją wewnętrzną siłę – bo my kobiety zasilamy się przebywając wśród innych kobiet. Stworzysz swoją niepowtarzalną mapę marzeń, dzięki której nadchodzący rok przeżyjesz jako kobieta pewnie krocząca w kierunku bycia szczęśliwą i spełnioną. Będziemy marzyć, wizualizować i urealniać swoje marzenia. A to wszystko w atmosferze akceptacji, życzliwości, głębokiego oddechu, wdzięczności i wszystkiego, co Cię wypełnia.
Przez te kilka godzin oderwiesz się od codzienności. Otoczone energią innych kobiet, przy blasku świec, dźwiękach relaksującej ale też dodającej mocy muzyki będziemy tworzyć naszą mapę marzeń. W trakcie warsztatu nasza podświadomość zostanie rozbudzona poprzez pracę z metaforą i wizualizację dzięki czemu odnajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania i przyjrzymy się temu co nas blokuje, by z lekkością kreować życie jakiego pragniemy. W trakcie warsztatu będziemy na nowo odnajdywać drogę do siebie samej i zaglądać w głąb swojego serca, by sprawdzać, co nam w duszy gra.
Stworzona mapa marzeń jest praktycznym drogowskazem, który pomaga nam uświadomić, co jest dla nas ważne i czego tak naprawdę pragniemy. Dzięki niej mamy lepszy kontakt ze sobą, czas na refleksje i być może zobaczymy to czego wcześniej nie dostrzegaliśmy. Symboliczne i czytelne tylko dla nas ujęcie naszych celów, możemy codziennie oglądać, co angażuje dodatkowo naszą podświadomość by wspierała nas i przyciągała w realizacji tego, o czym marzymy – bo to na czym się skupiasz rośnie!
Co zyskasz?
Wejdziesz do przestrzeni Ciszy – tej przestrzeni, w której możesz usłyszeć głos swojego serca, swojej duszy. Odetchniesz od codziennego zgiełku i zamętu, czując głębokie ukojenie.
– Zatrzymasz się, spojrzysz w głąb siebie, odkryjesz swoją prawdziwą kobiecą naturę i oddasz się jej, z pełną akceptacją i miłością, przywrócisz szacunek do siebie samej.
– Zaczerpniesz z doświadczeń i mądrości innych kobiet.
– Poprzez swoją przemianę i rozwój siebie zainicjujesz zmiany we własnej Rodzinie, dzieląc się z bliskimi miłością, którą w pełni poczujesz najpierw do samej siebie, aby potem móc nią obdarowywać.
– Zaczerpniesz ze źródła swojej pierwotnej mocy, dzięki czemu poczujesz jak płynie przez Ciebie energia i jak prowadzi Cię ku zmianie.
– Wejdziesz na wyższy poziom wibracji i wyższy poziom rozwoju zarówno ciała, jak i ducha.
– Zaktualizujesz swoje cele i wypracujesz skuteczne strategie ich osiągania.