Rozwój W RYTMIE MŁODEJ MAMY – sesje indywidualne

Kochana Kobieto, przede wszystkim gratuluję Ci wielkiego sukcesu, jakim jest sprowadzenie na ten Świat nowego życia! Witaj na nowej drodze – może po raz pierwszy, a może po raz kolejny. To niezwykły czas intensywnego rozwoju nie tylko Twojego maluszka, ale i Ciebie. Mierzysz się z nowymi wyzwaniami, czego nie ułatwia na pewno brak snu… Ale spokojnie – masz na pokładzie wszystko, czego Ci potrzeba i pamiętaj – jesteś najlepszą Mamą dla swojego dziecka i nigdy nie waż się w to wątpić!

Fakt, że sama jestem mamą dwójki maluchów oraz to, że pracuję i rozmawiam często z innymi  kobietami, wiem jak trudno łączyć potrzeby wszystkich członków rodziny. Młode mamy, kiedy maleństwo już trochę podrośnie, często czują się wyizolowane, a po kilku miesiącach są zmęczone rutyną, sfrustrowane  brakiem czasu dla siebie i swoich potrzeb.

MAM DLA CIEBIE MEGA WAŻNĄ WIADOMOŚĆ – JEŻELI TY BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWA, TWOJE DZIECKO     RÓWNIEŻ  BĘDZIE SZCZĘŚLIWE!

NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZĄ, JAKIEJ WARTO NAUCZYĆ SWOJE DZIECKO, JEST: JAK DBAĆ O WŁASNE POTRZEBY, BO TYLKO WTEDY MOŻEMY DAWAĆ INNYM Z RADOŚCIĄ, A NIE PRZEZ ZACIŚNIĘTE ZĘBY.

Pojawienie się dziecka to wyjątkowy czas dla Ciebie i Twojej Rodziny. Ale jeśli czujesz, że coś Cię uwiera nie czekaj, aż zrobi się odcisk a każdy krok będzie Ci sprawiał ból.

Będąc mamą doskonale rozumiem zarówno potrzeby samorozwoju  i doskonalenia zawodowego, jak  i pracy ze wszystkim trudnym, co do nas przychodzi.

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom zapraszam z całego serca na sesje INDYWIDUALNE  dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości:

– U mnie w gabinecie,

– U Ciebie w domu (rozumiem, że możesz mieć chore maleństwo lub zwyczajnie trudno Ci zorganizować opiekę do dziecka…)

– Za pośrednictwem nośników typu Messenger, Skype…

 
Potrzebujesz zmiany? RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!