KRĄG KOBIET – SZCZĘŚLIWA I SPEŁNIONA!

Kochana Kobieto,
Z serca zapraszam Cię na” KRĄG KOBIET – szczęśliwa i spełniona.” Stworzone dla nas – kobiet, by po ich ukończeniu mieć praktyczne narzędzia do zrealizowania celów własnych, a nie cudzych, rozróżnienia swoich potrzeb od potrzeb innych, rozumienia i zarządzania emocjami, komunikowania się skutecznie i życzliwie ze sobą i ze światem.
W moim odczuciu człowiek ma 4 filary, nad którymi warto pracować:
CIAŁO, DUSZĘ, UMYSŁ, EMOCJE.
Będziemy nad nimi pracować w czasie kręgu tak, by nas wspierały w drodze ku obfitości.
Zapraszam serdecznie wszystkie kobiety, które świadomie chcą kreować swoje życie, kobiety, które przepełnia szczęście i radość i mają ochotę się nią podzielić ze światem, ale też kobiety, które mierzą się obecnie z jakąś trudnością w swoim życiu, potrzebują coś zmienić, ale nie wiedzą od czego zacząć lub po prostu chcą mieć do tego odpowiednie narzędzia. W atmosferze zaufania i wsparcia we własnym kręgu spojrzymy na to, co dla Ciebie trudne. Bo my kobiety mamy swój rytm, swój cykl. Piękna w środku oznacza dla nas piękna na zewnątrz.

Czy to dla Ciebie?
Tak, jeśli chcesz:
– zasilić swoją kobiecość, przyjrzeć się samej sobie, swoim potrzebom, miejscu, w którym obecnie jesteś i temu, do którego dążysz, w którym chciałabyś być,
– wsłuchać się w przekazy rodzinne i społeczne, które w sobie niesiesz, sprawdzić co Ci służy, a co nie,
– zażegnać poczucie winy, które być może towarzyszy Ci, kiedy robisz coś dla siebie,
– wyznaczyć sobie kierunek w jakim chcesz podążać i zdecydować z czym najwyższy czas się pożegnać.

Co zyskasz?
– Wejdziesz do przestrzeni Ciszy – tej przestrzeni, w której możesz usłyszeć głos swojego serca, swojej duszy. Odetchniesz od codziennego zgiełku i zamętu, czując głębokie ukojenie.
– Zatrzymasz się, spojrzysz w głąb siebie, odkryjesz swoją prawdziwą kobiecą naturę i oddasz się jej, z pełną akceptacją i miłością, przywrócisz szacunek do siebie samej.
– Zaczerpniesz z doświadczeń i mądrości innych kobiet.
– Poprzez swoją przemianę i rozwój siebie zainicjujesz zmiany we własnej Rodzinie, dzieląc się z bliskimi miłością, którą w pełni poczujesz najpierw do samej siebie, aby potem móc nią obdarowywać.
– Zaczerpniesz ze źródła swojej pierwotnej mocy, dzięki czemu poczujesz jak płynie przez Ciebie energia i jak prowadzi Cię ku zmianie.
– Wejdziesz na wyższy poziom wibracji i wyższy poziom rozwoju zarówno ciała, jak i ducha.
– Zaktualizujesz swoje cele i wypracujesz skuteczne strategie ich osiągania.
– Zaakceptujesz i pokochasz swoje ciało.

Kiedy i gdzie?
27 marca 2020 r., godz. 18.30 – 21.00
Gdańsk
Inwestycja:
120 zł do 23.03.2020 r. do godziny 23.30 po tym terminie 150 zł
Jeśli dokonasz wpłaty, a z jakichś przyczyn nie będziesz mogła uczestniczyć w zajęciach i zgłosisz to najpóźniej 24 godziny przed warsztatem, Twoja wpłata nie przepada, będziesz mogła skorzystać z zajęć w innym terminie.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Prowadząca:
Joanna Szarmach
Pedagog, Coach, Trener rozwoju osobistego, Mentor